Cesta do Japonska

Již jsem tu avizovala, že na přelomu března a dubna 2017 budu v Japonsku, a tak bych se s vámi všemi rády podělila o své zážitky a plánování. Bylo to o to složitější, že se jede ve skupince osmi lidí a z toho se tři odpojí po dvou třetinách cesty. Každý z těchto lidí chce samozřejmě navštívit něco jiného. Takže v následujících článcích se dozvíte, jak jsme všechno řešili a vyřešili. Budu je psát postupně i ve velkých časových prodlevách v závislosti na tom, o čem mě zrovna napadlo článek sepsat. A vzhledem k tomu, že jsme se rozhodli jet do Japonska i v roce 2018 na podzim, tak přibudou články spojené i s touto cestou. A to samé nás čeká v roce 2019.

Rok 2017

4 komentáře:

 1. Jsem zvědav, co láká tebe...

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Brzy už se o plány podělím... :-) Konečně už je první fáze příprav hotova.

   Smazat
 2. Ahojky Zízo - velmi mne zaujala tvoje stránka a tvé názory a chtěla bych tě poprosit , zda by jsi s námi chtěla spolupracovat na nově vznikajícím klasickém tištěném časopise Sakura.
  Bude o anime a manze a hlavně všem kolem toho - japonsko kultura, zajímavosti o japonsku, umělci hlavně čestí co kreslí mangy a one shoty, cosplay, akce, cony....budou i různé články, výběr zajímavých novinek pro malbu a kresbu..a mnoho dalšího a nabízíme spolupráci zatím formou bud nám dovolíš kopírovat tvé článečky odsud a nebo něco napíšeš přímo pro nás - samozřejmě vždy s uvedením jména/ nicku/ a odkazů. a časem je naše snaha získat bud dostatečný obrat a nebo grant na podporu mladých umělců a tudíž by jsme vás využili formou brigády a aspon nějakých odměn na vaši další činnost.

  Prosim napiš svoji odpověď na statekhanka@tiscali.cz a nebo na FB - Hana Studená jako obrázek mám rytíře. Díky Hanka Ryška Studená

  OdpovědětSmazat