15. 7. 2014

Komacu Nana jako Azuki Miho v Bakumanovi

Již dříve byl oznámen vznik hraného filmu Bakuman, který bude natočen podle stejnojmenné mangy od Obaty Takešiho a Óby Cugumiho. V hlavních rolích se představí Sató Takeru jako Maširó Moritaka a Kamiki Rjúnosuke jako Takagi Akito. Nyní bylo oznámeno, že hrdinku, objekt Maširóovy nehynoucí lásky Azuki Miho, bude hrát začínající herečka Komacu Nana.

Maširó měl strýčka, který kreslil mangu a miloval to tak, že se upracoval k smrti. Nechce dopadnout jako on, kreslení ho sice baví, ale předpokládá, že až vystuduje, tak půjde pracovat do nějaké firmy a tím to hasne. Jenomže když zjistí, že jeho milovaná spolužačka Miho se chce stát hlasovou herečkou a když slíbí Maširóovi, že se vezmou, pokud si oba dva splní sen, vlije mu to žil novou krev a rozhodne se jako jeho strýc stát kreslířem mangy. Dá to dohromady se spolužákem Takagim, který má talent na tvorbu příběhů. Mohou se stát uznávanými tvůrci? Podaří se Miho stát hlasovou herečkou? A co je nejdůležitější, vezmou se Miho a Maširó?

Miho je nevinná dívka, která má silnou vůli. Přijde mi, že je to ideální žena pro muže,“ mluvila Komacu o své roli. „Budu ji hrát s pochopením, protože tvrdě dře, aby dosáhla svého snu.

Komacu také odhalila, že měla strach hrát hlasovou herečku, ale říkala: „Požádala jsem režiséra o nějaké lekce před začátkem natáčení. Vzhledem k tomu, že jsem dostala lekce od profesionálů, tak bych mohla do začátku natáčení udělat nějaký pokrok.

Film by měl jít do kin příští rok.

Zdroj: eiga.com

Žádné komentáře:

Okomentovat