10. 10. 2014

Nový plakát a ukázka k filmu Kuragehime

Nový plakát
9. října vyšel na oficiální stránkách filmu Kuragehime nový trailer, ve kterém můžeme zaslechnout i ústřední píseň Mermaid Rhapsody od SEKAI NO OWARI. Film má premiéru plánovanou na 27. prosince, režíroval ho Kawamura Taisuke a je natočený na motivy stejnojmenné mangy od Higašimury Akiko. Na kostýmech pracovala Iidžima Kuniko, která před filmem spolupracovala s Kyary Pamyu Pamyu.

Cukimi se přestěhovala do Tokia, aby se stala ilustrátorkou. Je posedlá medúzami a je velmi nesvá před muži a aktivními lidmi. Bydlí v obytném domě Amamizu, do kterého je zakázán vstup mužům, spolu s dalšími podivínkami, jako je ona sama. Jednoho dne v obchodě se zvířátky z tropů potká módně oblékanou slečnu, která Cukimi pomůže. Jenomže ta stylově vypadající slečna není vůbec slečna, ale vysokoškolský student Kuranosuke, který se o Cukimi začne zajímat.

V ukázce můžeme vidět Cukiminu obsesivní lásku k medúzám i transformaci Sudy Masakiho. Jsou nám také představeny všechny podivné členky Amamizu a starší bratr Kuranosukeho, elitní panic. Dále můžeme vidět, že vyvstane pro obyvatelky Amamizu problém, neboť jim je řečeno, že se mají vystěhovat, ale Kuranosuke se postaví na jejich stranu a rozhodne se jim pomoci zůstat, kde jsou.


Obsazení:
 • Nónen Rena jako Kurašita Cukimi, posedlá medúzami
 • Suda Masaki jako Koibuči Kuranosuke, muž převlékací se za ženu
 • Hasegawa Hiroki jako Koibuči Šú, bratr Kuranosukeho bojící se žen
 • Ikewaki Čizuru jako Banba, milující vlaky
 • Óta Rina jako Majaja, otaku milující příběhy o Třech královstvích
 • Šinohara Tomoe jako Džidži, která je hotová do starších pánů
 • Babazono Azusa jako Čieko, japanofilka
 • A další…

3 komentáře:

 1. Trailer vypadá pěkně.
  Těším! :)

  OdpovědětVymazat
 2. Také se těším. ;-) Navíc jsem to strašně žrala jako anime, takže o to víc se těším na hranou verzi.

  OdpovědětVymazat
 3. Já mám i přečtenou dosavadní mangu, tak fakt doufám, že to nějak nepokazí.

  OdpovědětVymazat