8. 10. 2014

Ao Haru Ride má novou ukázku

Filmová společnost Tóhó vypustila do světa minutu a půl dlouhou filmovou ukázku k filmu režiséra Miki Takahiroa Ao Haru Ride, který má premiéru 13. prosince. Jedná se o adaptaci stejnojmenné mangy od Sakisaki Ioa.

Jošioka Fubata se na základní škole zamilovala do svého kamaráda Tanaky Kóa. Bohužel kvůli nedorozumění jejich přátelství skončilo a Kó se odstěhoval pryč. Jenomže v prvním ročníku na střední Fubata opět Kóa potkává, ale ten už se nejmenuje Tanaka, ale Mabuči a je úplně jiný, než si ho pamatuje. Co způsobilo takovou změnu?

Jošioku Fubatu hraje Honda Cubasa (Piece, Enošima Prizm) a Tanaku/Mabuči Kóu hraje Higašide Masahiro (xxxHOLic, Crows Explode). Dále hrají Čiba Júdai, Kojanagi Jú, Jošizawa Rjó, Takahata Micuki a další.

Film se natáčel v Nagasaki a Tojamě. Ústřední píseň má na svědomí skupina Ikimonogakari a nazvali ji Kirari.


2 komentáře:

  1. Bože, ja by som najradšej preložila všetky filmy, čo sú podľa mangy! Teraz sa s nimi snáď vrece roztrhlo :-D no, mám čo robiť.

    Kiyo

    OdpovědětVymazat
  2. :-D Je fakt, aby člověk pohledal, jestli by chtěl film podle originálního scénáře. ;-) A to sem ještě nedávám všechny ukázky na všechny filmy, co vycházejí. :-P

    OdpovědětVymazat